امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

از آزادی پول‌های بلوکه شده ایران توسط امارات اطلاعی ندارم

خرداد؛ سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی گفت: این راهپیمایی عظمت اسلام و برادری و اخوت مردم ایران و عراق را نشان داد.

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی در نشست خبری امروز خود با اشاره به حمله چندی پیش به نفت کش ایرانی گفت : پیگیر این موضوع هستیم و گزارشی در این ارتباط به شورای امنیت و سازمان ملل ارائه کردیم.
سخنگوی وزارت خارجه همچنین گفت : پویش صلح هرمز  که توسط رییس‌جمهور  مطرح شده را به سران کشورهای ذی‌ربط ارسال کردیم  و امیدواریم آنها به این طرح در راستای صلح و امنیت منطقه بپیوندند.

موسوی همچنین  از سفر وزیر امورخارجه و رییس‌جمهور به کشور آذربایجان برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه و سران کشورهای جنبش نم خبر داد.
موسوی در مورد خبر منتشر شده از سوی یکی از نمایندگان مجلس  مبنی براین که  که امارات حدود۷۵۰ میلیون دلار از پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است  گفت: تحرکات جدید در مناسبات ایران و امارات را تایید می‌کنم ولی این مبلغ که فرمودید را نمی‌توانم تایید کنم و اطلاع ویژه ای از این موضوع ندارم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی