امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۶۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

روسیه: کلاه‌سفیدها در صدد اجرای سناریوی شیمیایی تازه‌ای در سوریه هستند

خرداد؛سخنگوی وزارت خارجه روسیه از آمادگی کلاه سفیدها و عناصر تروریستی برای انجام عملیات تحریک‌آمیز شیمیایی در سوریه خبر داد.

به گزارش خرداد، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی فاش کرد که گروه موسوم به "کلاه سفیدها" به همراه عناصر تروریستی برای انجام عملیات تحریک‌آمیز در سوریه با استفاده از تسلیحات شیمیایی آماده می‌شوند.

وی در این باره گفت: اطلاعات مربوط به فعالیت‌های کلاه سفیدها با گذشت زمان تأیید شده است. طوری که طبق گزارش‌های ارسالی دولت سوریه به سازمان ملل، گروه کلاه سفیدها و عناصر تروریستی درحال آماده سازی طرح‌های تحریک‌آمیز در سوریه هستند.

زاخارووا هدف از این اقدام کلاه سفیدها و حامیان آنها را مختل کردن روند صلح در سوریه عنوان کرد.

کلاه سفیدهای مورد حمایت آمریکا هر از چند گاهی سناریوی شیمیایی تازه‌ای را در سوریه و علیه غیرنظامیان رقم می‌زنند که هدف اصلی و اساسی آنها، متهم ساختن دمشق به استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان است.

منبع:ایسنا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی