امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۶۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

مخالف چیزی نیستم/ جوسازی نکنید

خرداد؛رئیس شورای شهر تهران درخصوص تایید خود نسبت به انتصاب آقای امرودی به ریاست سازمان فرهنگی و هنری گفت: من مخالف هیچ چیزی نیستم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی پیش از آغاز یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهرا ن در جمع خبرنگاران درخصوص جلسه روز گذشته با دکتر عارف گفت: جلسه دیروز با دعوت دبیر فراکسیون امید و اعضای تهرانی حاضر در این فراکسیون برگزار شد و از من، آقای الویری و رسولی دعوت شد تا در این جلسه حضور داشته باشیم.

وی ادامه داد: موضوع این جلسه درباره طرح نمایندگان مجلس درمورد انتخابات شوراها در شهر ری بود.

هاشمی با بیان اینکه اکنون فقط درمورد انتخابات شورای شهر بحث است، ادامه داد: جدا شدن انتخابات مجلس از تهران مطرح نیست و تنها انتخابات شورای شهر مطرح است‌.

وی افزود: اما گفتگوی این جلسه نتیجه‌ای نداشت، زیرا جلسه با تاخیر برگزار شد و یک ساعت بیشتر نیز با طور نینجامید. من ساعت ۱:۳۰ به مجلس رسیدم و تعدادی از اعضا صحبت‌های خود را گفته بودند که از آن بی‌خبرم.

رییس شورای شهر ادامه داد: در این جلسه فرماندار ویژه شهر ری نیز صحبت کرد و دلایل اینکه شهر ری شهر باشد را مطرح کردند. آقای الویری از شورای عالی استان‌ها نیز به عنوان مخالف صحبت کردند و دلایل شورا را مطرح کردند.‌

هاشمی در ادامه گفت: یک چیزی به شوخی در جلسه مطرح شد و گفته شد چون شهر ری سابقه ۸هزار ساله دارد، اسم تهران را بگذاریم شهر ری، زیرا شهر ری از نظر تاریخی مهم است.

وی درپاسخ به سوالی درخصوص تایید انتصاب امرودی به ریاست سازمان فرهنگی و هنری اظهار داشت: هنوز حکم ایشان را ندیده‌ام و برای من نیامده است.

وی در‌پاسخ به این سوال که شما موافق انتصاب ایشان هستید، گفت: من مخالف هیچ چیز نیستم.

هاشمی درخصوص رفت و آمدهای روزهای اخیر آقای امرودی به شورای شهر گفت: آقای امرودی اینجا مشاور بودند، و رفت و آمدشان به شورا طبیعی است.

ریس شورای شهر درباره ادغام معاونت فرهنگی و اجتماعی و سازمان فرهنگی هنری نیز اظهار داشت: در این باره هیچ صحبتی نشد.

وی دراین باره که گفته می‌شود دلیل حضور شما در مجلس رایزنی برای انتخابات است نیز گفت: جوسازی نکنید.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی