امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

انتقال آب دریای خزر داستان مافیایی دارد/ضرورت اجرای سد زارم رود

خرداد؛نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، داستان انتقال آب دریای خزر را مافیایی دانست و بر ضرورت اجرای سد زارم رود تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری، محمد دامادی بعدازظهر امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح سه واحد نیروگاه برق آبی در مسیر خط انتقال آب شهید رجایی به طرح انتقال آب دریای خزر اشاره کرد و اظهار داشت: طرح غیرکارشناسی نباید اجرایی شود و از نظر محیط زیستی مشکلات زیادی دارد.

وی افزود: طرح انتقال آب دریای خزر توجیه اقتصادی ندارد و این طرح سبب شد تا کشاورزان استان با استرس فراوانی مواجه شوند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: آب یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و غیره باید از کجا تامین شود و نباید با طرح های غیرکارشناسی شوک وارد کند.

دامادی با بیان اینکه انتقال آب دریای خزر نیاز به بحث کارشناسی دارد،تصریح کرد: داستان انتقال آب دریای خزر داستان مافیا است و باید با آن برخورد شود.

وی به طرح سد سازی بر روی روخانه زارم رود اشاره کرد و گفت: برای استفاده از ظرفیت اسمی تصفیه خانه مذکور رفع مشکلات آب ساری سد زارم رود باید هر چه زودتر اجرایی شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی همچنین تعیین و تکلیف "سد فریم"را از حاج رسولی ها خواستار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی