امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

درخواست پدر کشتی گیر قطع نخاعی از مسئولان

پول نمی خواهم،فقط برای پسرم یک دکتر خوب پیدا کنید.
خرداد؛ تقریبا 20 روز پیش بود که حادثه ای تلخ برای یکی از کشتی گیران آزادکار ایران افتاد.تصادفی تلخ که منجر به این شد تا میثم زارع دچار ضایعه نخاعی شود.

او کشتی گیری است که مدال برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا را در کارنامه دارد.

او در حال بازگشت از باشگاه ورزشی در روستای طاهر آباد کنگاور بود که تصادفی شدید کرد.وسیله نقلیه ای که میثم سوارش بود واژگون می شود و این کشتی گیر با آتیه را با ضایعه نخاعی روبرو می کند.نکته اینجاست که مطابق هزار اتفاق افتاده در ورزش ایران که بی توجهی ها بیشتر از هر چیز ورزشکاران را عذاب می دهد این بار هم بی توجهی به این کشتی گیر آینده دار خانواده زارع را با مشکلات زیادی روبرو کرده است.

پدر میثم راننده کامیون است و اوضاع چندان بر وفق مراد نیست.چرا که ماشین برای خودشان نیست و عنایت الله زارع برای صاحب ماشین کار می کند.خودش می گوید:«من از دوستان و همکاران شما تشکر می کنم که بیشتر از مسئولین پیگیر شرایط پسرم هستند.روستایی که در آن هستیم هیچ امکاناتی ندارد.پسرم هنوز که هنوز است نمی تواند حرکت کند.من هیچ چیزی از مسئولان نمی خواهم فقط بیایند بچه من را ببرند تهران تا یک دکتر خوب در تهران پسرم را معاینه کند.تو را به امام حسین(ع) کمکمان کنید. کتف میثم در این حادثه شکست و ما نمی‌توانیم او را در بستر جابجا کنیم، بخاطر همین زخم بستر گرفته است. اینجا دهات است و هیچ امکاناتی ندارد. وقتی به زخم بسترش نگاه می‌کنم دیوانه می‌شوم. باورم نمی‌شود این بلا سر میثم آمده باشد.»

منبع: خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی