امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

مانور نظامی رژیم صهیونیستی در اطراف غزه و تخلیه یک شهرک برای اولین بار

خرداد؛رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند، ارتش اشغالگر امروز، یکشنبه مانور نظامی را در شورای منطقه‌ای اشکول در منطقه غلاف غزه آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت العهد لبنان، رسانه‌ها گزارش دادند، در جریان مانورها شهرک نشینان فعالیت نیروهای ارتش و خودروهای نظامی را حس خواهند کرد.

به گزارش رسانه‌ها، این اولین بار است یگان غزه اقدام به تخلیه شهرکی تحت حمایت دفاع هوایی و نیروهای زمینی و هوایی خواهد کرد و شهرک نشینان با اتوبوس‌هایی به مکان دیگری منتقل خواهند شد.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی در نظر دارد برای آزمایش آژیرهای خطر جدید که در شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه نصب شده‌اند، مانور نظامی برگزار کند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع عبری زبان، ارتش صهیونیستی اعلام کرده که این مانور ۲۶ ماه جاری برگزار خواهد شد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این باره گفت که این مانور دو روزه خواهد بود و در جریان آن، با هماهنگی فرماندهی جبهه داخلی بکارگیری آژیرهای خطر جدید از طریق تلویزیون، رادیو و پایگاه‌های اینترنتی به مرحله آزمایش گذاشته می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی