امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

موافقت دادگاه عالی اسرائیل با استرداد هکر روسی به آمریکا

خرداد؛دادگاه عالی رژیم صهیونیستی امروز(یکشنبه) با صدور حکمی استرداد هکر روسی به ایالات متحده را تایید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت روسیا الیوم، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی با صدور این حکم، درخواست الکسی بورکوف، شهروند و هکر روسی برای بازگشت به کشورش جهت سپری کردن دوره مجازات احتمالی‌اش در زندان را رد کرده است.

برخی رسانه ها معتقدند، پرونده بورکوف با پرونده "ناما ایساخار"، اسرائیلی بازداشت شده توسط نیروهای امنیتی روسیه مرتبط است.

دادگاه عالی روسیه پس از بازداشت ایساخار  ۲۶ ساله در فرودگاه مسکو که با خود ۹ کیلوگرم موادمخدر به همراه داشت، او را به هفت سال زندان محکوم کرد.

بورکوف دسامبر ۲۰۱۵ با درخواست مقامات آمریکایی به اتهام ارتکاب جرایم اینترنتی در فرودگاه تل آویو بازداشت شد و روسیه خواهان استرداد وی به مقامات این کشور است.

پیشتر، سخنگوی وزیر دادگستری اسرائیل در بیانیه‌ای ضمن اعلام استرداد بورکوف به آمریکا اعلام کرد، این تصمیم بعد از بحث و گفتگوهای عمیق با احزاب مختلف که در میان آن‌ها بازیگران سیاسی و قضایی نیز به چشم می‌خورند، تایید شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی