امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱

شهرک‌های صهیونیستی خالی از سکنه شد

خرداد؛ منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی چهارشنبه‌شب گزارش دادند، از بیم حملات تلافی‌جویانه گروه جهاد اسلامی به تجاوزگری اسرائیل، دستکم ۳۰ درصد از ساکنان شهرک‌های صهیونیستی مجاور نوار غزه، منازل خود را ترک کرده‌اند.

به گزارش تارنمای شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم"، علاوه بر تخلیه این شهرک‌نشینان، مدارس سرزمین‌های اشغالی نیز تعطیل شده است.

این برای دومین روز متوالی است که به دنبال حملات مقاومت، مدارس، کارگاه‌ها و شرکت‌های اقتصادی اسرائیل تعطیل شدند.

"محمد الهندی" عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر سفر "زیاد نخاله" دبیرکل این حزب به مصر و دیدار با مسؤولان این کشور برای توافق آتش‌بس با رژیم صهیونیستی را رد کرد.

وی گفت: از رسانه‌ها می‌خواهیم که اطلاعات را از منابع رسمی و موثق پیگیری کنند.

از سوی دیگر، در اقدامی که بیانگر بیم و وحشت صهیونیست‌هاست، ارتش رژیم صهیونیستی از شهرک‌نشینان خواست که منازل‌شان را ترک نکنند.

در آخرین تحولات در نوار غزه، رسانه‌های فلسطینی از شلیک چند فروند راکت از غزه به سوی شهرک‌نشین "اسدود" در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی در این باره اعلام کرد که اسدود زیر آتش سنگین موشکی این گروه قرار گرفته است.

این حملات بدنبال تجاوز چهارشنبه شب جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به منطقه "الوسطی" در نوار غزه صورت گرفته است.

نوار غزه و سرزمین‌های اشغالی از سه‌شنبه شب و به دنبال شهادت "بهاء ابوالعطا" از فرماندهان جهاد اسلامی و همسرش به همراه شماری از فلسطینیان، نآرام است.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد، در نتیجه حملات صهیونیست‌ها که از سه‌شنبه به نوار غزه آغاز شده و تا امروز ادامه دارد، تاکنون ۲۶ نفر شهید و ۷۰ نفر زخمی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی