امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳

پیشنهاد واشنگتن برای ادامه مذاکرات با پیونگ‌یانگ

خرداد؛کره شمالی اعلام کرد که آمریکا پیشنهاد آغاز دور جدید مذاکرات را به پیونگ‌یانگ داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، کره شمالی امروز -‌پنج‌شنبه- اعلام کرد که آمریکا پیشنهاد آغاز دور جدید مذاکرات را به پیونگ‌یانگ داده است. این کشور در ادامه عنوان کرد که اگر این گفت‌وگو با هدف «دلجویی» از پیونگ‌یانگ پیش از به پایان رسیدن مهلت مقرر پیونگ‌یانگ صورت گیرد، علاقه‌ای به شرکت در آن ندارد.

«کیم میونگ گیل»، مذاکره‌کننده هسته‌ای کره شمالی، طی گزارشی اعلام کرد که «استفن بیگان»، همتای آمریکایی او، از طریق یک کشور ثالث این پیشنهاد را مطرح کرده است.

وی گفت: «اگر بتوان به راه‌حلی برای مشکل فعلی رسید، آماده دیدار با مقام‌های آمریکایی در هر مکان و هر زمان هستیم. او در ادامه هشدار داد: «اگر آمریکا همچنان به‌ دنبال اهداف شوم خود برای عبور از محدوده زمانی تعیین‌شده برای مذاکره تا پایان امسال است، همان‌طور که در مذاکرات سوئد در ماه اکتبر به‌دنبال آن بود، هیچ تمایلی به چنین مذاکراتی نداریم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی