امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

تیراندازی در یک دبیرستان ایالت کالیفرنیا ۶ زخمی برجا گذاشت

خرداد؛ وقوع تیراندازی در مدرسه‌ای واقع در جنوب کالیفرنیای آمریکا دستکم ۶ زخمی بر جا گذاشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، این تیراندازی روز پنجشنبه در دبیرستان «سوگوس» در شهر «سانتا کلاریتا» واقع در ۳۰ مایلی جنوب غرب شهر لس‌آنجلس روی داد.
هنوز اطلاعاتی درباره مظنون این حادثه تیراندازی منتشر نشده، اما کلانتری لس‌آنجلس اعلام کرد که یک مرد با لباس سیاه مشاهده شده که وارد مدرسه شده است.
پلیس گفت: در پی این تیراندازی ۶ نفر زخمی شدند که حال دو نفر آنها وخیم است. نیروهای پلیس شماری از دانش‌آموزان را از مدرسه خارج کرده‌اند.
تکرار حوادث تیراندازی، خشم مخالفان قانون حمل سلاح را در آمریکا برانگیخته است. مخالفان قانون حمل سلاح با شرکت در تجمعات مختلف به افزایش حملات مسلحانه در این کشور اعتراض کرده و خواستار اتخاذ تمهیدات بیشتری برای کنترل مالکیت سلاح هستند.
دو شهر «دیتون» در ایالت اوهایو و «ال پاسو» در ایالت تگزاس پیشتر صحنه تیراندازی‌های مرگباری بود که بر اثر آن، در مجموع ۳۱ نفر کشته و دهها تن زخمی شدند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی