امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
سردار مهماندار مطرح کرد:

آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران

خرداد، رییس پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران را اعلام کرد.

به گزارش خرداد از ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار، رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی در تهران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، عصر امروز بارش‌های پراکنده در کشور پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: همچنین در روز آینده بارش‌های برف و باران نیز پیش‌بینی شده است با توجه به اینکه ترافیک تهران پرحجم است و در حالت اشباع قرار گرفته، لازم است همکاری بین مردم و پلیس صورت بگیرد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از روز گذشته در حالت آماده باش صددرصدی است، تصریح کرد: پلیس برای روزهای آینده نیز به صورت صددرصد آماده است، مردم نیز در زمان بارندگی و در زمان بارش برف نباید انتظار شرایط عادی داشته باشند و بهتر است که در تهران با وجود 20 میلیون سفر روزانه مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

سردار مهماندار با بیان اینکه در روزهای برفی بازگشایی مدارس غیر از اینکه هدررفت ساعت‌ها وقت دانش‌آموزان در ترافیک تاثیر دیگری ندارد، گفت: در زمان بارش برف با توجه به وضعیت ترافیکی یکی از راهکارها تعطیلی مدارس است و با توجه به برودت هوا این اتفاق افتاد و در حال حاضر نیز ترافیک عادی است.

به گفته وی هماهنگی با نهادهای دست‌اندرکار مانند شهرداری نیز اتفاق افتاده است.
برچسب ها: ترافیک ، پلیس ، تهران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی