امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۷۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به تهران

خرداد: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در محور کرج_تهران، قم_تهران و ساوه_تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت راه‌ها و جاده‌های کشور گفت: در محورهای مواصلاتی استان‌های مرکزی و سمنان بارش برف گزارش شده است. در ارتفاعات اردبیل و گیلان نیز بارش برف پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: در استان اصفهان محورهای اصفهان_شهرکرد و اصفهان_الیگودرز و همچنین در استان چهارمحال و بختیاری بارش برف گزارش شده است. همچنین در اغلب محورهای استان خوزستان و فارس بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: در محور کرج_تهران، قم_تهران و ساوه_تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم ترافیک پرحجم است.
برچسب ها: ترافیک ، پلیس ، اصفهان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی