امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

حزب‌الله: واشنگتن و ریاض به دنبال فتنه انگیزی در لبنان هستند

خرداد؛ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله با بیان اینکه آمریکا و عربستان سعودی در تلاش برای ایجاد فتنه در لبنان هستند، بر تشکیل هر چه زودتر دولت جدید به دور از دیکته‌های خارجی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری «المنار» لبنان، قاووق امروز (یکشنبه) طی سخنانی در حسینیه «الصوانه»  بیروت اظهار داشت: سیاست آمریکا و عربستان در قبال اعتراضات لبنان، سوق دادن مردم به درگیری در خیابان‌ها است.

وی با اشاره به عملکرد موفق حزب‌الله در توقف فتنه انگیزی آمریکا و جنگ داخلی طبق خواست رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: معترضان برای نجات کشور و تحقق مطالبات برحق تظاهرات کردند.

قاووق همچنین تشکیل هر چه زودتر دولت لبنان را خواستار شد و نسبت به مانع تراشی در مسیر تشکیل دولت به منظور تغییر معادلات سیاسی لبنان هشدار داد.

وی با بیان اینکه برخی احزاب سیاسی به منظور تحقق مقاصد سیاسی خود در صدد ایجاد بحران در کشور هستند، رفتار آنان را «غیرملی» برشمرد.

عضو شورای مرکزی حزب‌الله ضمن تمجید از پاسخ موشکی اخیر گروه‌های مقاومت از غزه به سمت فلسطین اشغالی، تاکید کرد: راهبرد مقاومت، بهترین گزینه برای مقابله با اشغالگری رژیم صهیونیستی است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی