امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳

پلیس هنگ کنگ معترضان را به استفاده از گلوله‌های واقعی تهدید کرد

خرداد؛پلیس هنگ کنگ تهدید کرد که چنانچه «آشوبگران» همچنان از سلاح‌های مرگبار استفاده کنند و خشونت‌ها را متوقف نکنند، گلوله‌های واقعی را علیه آن‌ها به کار خواهد بست.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس هنگ کنگ امروز -‌دوشنبه- تهدید کرد که چنانچه «آشوبگران» همچنان از سلاح‌های مرگبار استفاده کنند و خشونت‌ها را متوقف نکنند، گلوله‌های واقعی را علیه آن‌ها به کار خواهد بست.

این در حالی است که درگیری میان معترضانی که در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ تجمع کرده‌اند و نیروهای پلیس به خشونت کشیده شده و تظاهرکنندگان از تیرو و کمان و بمب‌های آتش‌زا استفاده کرده‌اند.

پلیس هنگ کنگ طی بیانیه‌ای از معترضان خواست تا از به‌کارگیری سلاح‌های کشنده علیه ماموران خودداری کنند. در این بیانیه همچنین آمده است که در صورت عملی نکردن این خواسته، نیروهای پلیس از گلوله‌های واقعی استفاده خواهند کرد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی