امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴

حمله پلیس صهیونیستی به تجمع دانشجویان حامی غزه در قدس

خرداد؛ نیروهای پلیس صهیونیستی یکشنبه شب با یورش به تحصن دانشجویان حامی غزه در قدس، این تجمع را سرکوب کردند.

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، صدها دانشجو در حمایت از مردم غزه در مقابل دانشگاه عبری قدس دست به تجمع زدند که با سرکوب پلیس صهیونیستی مواجه شد.

این تجمع از سوی انجمن دانشجویان فلسطینی در ورودی دانشگاه عبری قدس با حضور صدها دانشجو برگزار شد.

تجمع کنندگان با سردادن شعارهایی حمایت خود را از مردم غزه اعلام و حملات اخیر به غزه را محکوم کردند.

بر اساس این گزارش، پلیس در حمله به تجمع دانشجویان شماری را بازداشت کرد.

پیش از این نیز تجمع خبرنگاران برای اعلام همبستگی با «معاذ عمارنه» عکاس فلسطینی که جمعه گذشته در پی شلیک نیروهای نظامی صهیونیست چشم چپ خود را از دست داد، در جنوب قدس به خشونت کشیده شد و تعدادی از خبرنگاران، مصدوم و ۲ نفر نیز بازداشت شدند.

حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه صبح روز سه‌شنبه هفته گذشته آغاز شد. در پی حمله جنگنده‌های این رژیم به ساختمانی در شرق غزه، "بهاء ابوالعطا" از فرماندهان جهاد اسلامی و همسرش به همراه شماری از فلسطینیان به شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت فلسطین نیز در گزارشی شمار شهدای فلسطینی در حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه را ۳۴ نفر و تعداد زخمی‌ها را ۱۰۰ تن اعلام کرد.

در مقابل، رسانه‌های منطقه‌ای و صهیونیستی نیز روز گذشته (چهارشنبه) گزارش دادند که جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پی این حملات بیش از ۳۴۰ موشک از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی