امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

دیدار فرستاده ویژه ماهاتیر محمد با ظریف

خرداد؛ فرستاده ویژه نخست وزیر مالزی در دیدار با ظریف دعوتنامه رسمی ماهاتیر محمد برای دعوت از حسن روحانی به منظور شرکت در کنفرانس سران در کوالالامپور را تقدیم کرد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «داتو ویرا حاجی مرزوقی یحیی» معاون وزیر امور خارجه و فرستاده ویژه ماهاتیر محمد نخست‌وزیر مالزی بعدازظهر امروز (یکشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیدار و در خصوص موضوعات مختلف روابط دوجانبه و سایر حوزه‌های مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر کرد.

ظریف در این دیدار زمینه‌های موجود برای گسترش همکاری‌ها به خصوص بر پایه شرایط اقتصادی مکمل در 2 کشور را مورد اشاره قرار داد و از همکاری‌ها در حوزه شرکت‌های دانش بنیان به عنوان امکانی که می‌تواند در خدمت همکاری‌های دو کشور قرار گیرد، یاد کرد.

فرستاده ویژه ماهاتیر محمد نخست وزیر مالزی نیز در این دیدار دعوتنامه رسمی نخست وزیر کشورش برای دعوت از رئیس جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در کنفرانس سران در کوالالامپور  را که با هدف بررسی مسائل و معضلات جهان اسلام و یافتن راه حل در شرایط جدید بین‌المللی در مالزی برگزار می‌شود، تقدیم کرد.

فرستاده ویژه نخست‌وزیر مالزی پیش از این نیز با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران دیدار کرده بود.
برچسب ها: ظریف ، مالزی ، ماهاتیر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی