امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳

آمریکا باید رزمایش خود با کره جنوبی را به‌طور دائم متوقف کند

خراد؛کره‌شمالی اعلام کرد که تصمیم اخیر آمریکا مبنی بر توقف رزمایش نظامی مشترک با کره‌جنوبی را امتیازی نمی‌داند که بتوان با آن به گفت‌وگوهای هسته‌ای بازگشت.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کره‌شمالی امروز -‌سه‌شنبه- اعلام کرد که تصمیم اخیر آمریکا مبنی بر توقف رزمایش نظامی مشترک با کره‌جنوبی را امتیازی نمی‌داند که بتوان با آن به گفت‌وگوهای هسته‌ای بازگشت.

«کیم یونگ چول» از مقام‌های ارشد کره شمالی، گفت که برای ادامه مذاکرات هسته‌ای، آمریکا باید به‌طور کامل رزمایش نظامی خود با کرهئ شمالی را کنار بگذارد و از رویکردهای خصمانه‌اش در قبال پیونگ‌یانگ دست بردارد.

وی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «آمریکا تلاش دارد چهره‌ای خوب از خود نشان بدهد و وانمود کند که خود را وقف صلح و ثبات شبه‌جزیره کره کرده است. آمریکا لغو رزمایش نظامی‌اش با کره جنوبی را امتیاز تلقی می‌کند، حال آن‌که ما خواستار توقف همیشگی این رزمایش‌ها هستیم».

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی