امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲

20 جایگاه عرضه سوخت آسیب دید

خرداد: رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت استان اصفهان گفت: تعداد 20 جایگاه در سطح استان اصفهان آسیب‌دیده که از این تعداد 17 مورد در شهر اصفهان، دو جایگاه در نجف‌آباد و یک مورد در شهر بهارستان است.

پیمان کامران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: تعداد 20 جایگاه در سطح استان اصفهان آسیب‌دیده که از این تعداد 17 مورد در شهر اصفهان، دو جایگاه در نجف‌آباد و یک مورد در شهر بهارستان است.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت استان اصفهان ادامه داد: در نتیجه این اغتشاشات بین 8 تا 10 میلیارد تومان خسارت به جایگاه‌ها وارد شده، بیشتر جایگاه‌های سوخت بیمه هستند و قرار شده تا شرکت‌های بیمه‌ این خسارت را پرداخت کنند اما تاکنون واریزی انجام نشده است.


وی عنوان کرد: 9 جایگاه عرضه سوخت که خسارات جزئی دیده بودند با هزینه شخصی به مدار توزیع بازگشتند و دو جایگاه نیز تا فردا وارد مدار می‌شوند اما 9 جایگاه خسارت زیادی دیده‌اند و هنوز منتظر پرداخت خسارت از سوی شرکت بیمه هستند.

آتش‌زدن جایگاه شایعه بود

کامران با رد شایعه آتش گرفتن جایگاه‌های سوخت تأکید کرد: ایمنی جایگاه‌های عرضه سوخت بسیار بالاست و هیچ جایگاه سوختی آتش نگرفته، خسارات ناشی از تخریب است و آتش‌سوزی محدود به دفتر جایگاه ناشی از سوزاندن اسناد و مدارک کاغذی بوده است.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت استان اصفهان در تشریح دلایل تشکیل صف‌های طولانی در جایگاه‌ها تصریح کرد: این شرایط ناشی از عوامل متعدد است، حدود 10 درصد جایگاه‌های عرضه سوخت از مدار خارج شده بودند و از سوی دیگر به دلیل راه‌بندان‌های ایجاد شده توزیع سوخت در ابتدا با تأخیر انجام می‌شد.

افزایش 15 تا 30 درصدی تقاضای بنزین

وی با اشاره به نقش بار روانی حاکم بر جامعه در تشکیل این صف‌ها اضافه کرد: امروز و روز گذشته شاهد رشد 15 تا 30 درصدی حجم عرضه بنزین در مناطق مختلف استان اصفهان نسبت به هفته قبل هستیم که نشان‌دهنده افزایش تقاضا از سوی مردم است.

کامران خاطرنشان کرد: تمامی جایگاه‌های سطح استان اصفهان متعلق به بخش خصوصی است و هیچ جایگاه دولتی در استان اصفهان نداریم و نتیجه خسارات وارده در ابتدا هدر رفتن وقت مردم و پس از آن زیان به سرمایه‌گذاران حوزه جایگاه‌داری است.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت استان اصفهان افزود: به دلیل همین خسارات تا مدتی نمی‌توانیم از برخی جایگاه‌ها بهره‌برداری کنیم که منجر بیکاری موقت کارکنان این جایگاه‌ها می‌شود در حالی که این کارکنان هیچ نقشی در اعتراضات اخیر نداشته‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی