امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۴۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

پنتاگون :کاهش نیروهای آمریکایی در کره‌جنوبی صحت ندارد

خرداد؛ وزارت دفاع آمریکا امروز (پنج‌شنبه) گزارش یک روزنامه کره‌جنوبی که تاکید دارد ایالات متحده در اندیشه خارج‌سازی یک تیپ از نیروهایش از کره‌جنوبی است، مگر اینکه سئول مبلغ بیشتری بابت استقرار این نیروها پرداخت کند، رد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، جاناتان هافمن، سخنگوی پنتاگون با اشاره به سخنان مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا که امروز گفته بود از این موضوع اطلاعی ندارد، گفت: «گزارش روزنامه چوسون ایلبو مبنی بر اینکه وزارت دفاع آمریکا برنامه‌ای برای کاهش نیروهایش از شبه جزیره کره داشته باشد، تایید نمی‌شود.»

این سخنگو همچنین گفت: «مارک اسپر در چند روز گذشته در کره‌جنوبی بارها تعهد راسخ ما به کره‌جنوبی و مردمان آن را تکرار کرد. گزارش‌هایی مثل این، نقص‌های خطرناک و غیرمسئولانه گزارش‌دهی بر پایه اظهارات یک منبع ناشناس را نشان می‌دهد. از روزنامه چوسون ایلبو درخواست داریم تا این مطلب خبری را به سرعت اصلاح کند.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی