امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۵۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶

بولتون: کاخ سفید دسترسی مرا به توئیتر قطع کرد

خرداد؛ مشاور امنیت ملی آمریکا روز جمعه نوشت: کاخ سفید دسترسی مرا به صفحه شخصی در توئیتر قطع کرد.

فعالیت حساب های کاربری مقامات امریکا باید تحت نظارت صورت گیرد و افراد با موقعیت دولتی نمی توانند از هر سروری به اینترنت وصل بشوند و ارتباط باید از کانال های امن انجام شود.
جان بولتون با انکار اخراج شدن از تیم ترامپ در توئیتی اعلام کرد : بعد از کناره گیری از پست مشاور امنیت ملی آمریکا، کاخ سفید از ترس چیزهایی که ممکن است من افشا کنم دسترسی مرا تا کنون به صفحه توییتر مسدود کرده بود.

وی در حالی از مسدود شدن دسترسی خود به صفحه شخصی توئیتر خبر داد که  پس از برکناری از مسوولیت مشاور امنیت ملی کاخ سفید در ۱۰ سپتامبر  ( ۱۹شهریور )  تا کنون هیچ مطلبی در توئیتر وی منتشر نشده بود.

بولتون که از امروز ( جمعه ) فعالیت توئیتری خود را آغاز کرد، نوشت: برای کسانی که فکر می کردند، پنهان شده ام، بسیار متاسفم.

مسدود کردن دسترسی مشاور امنیت ملی کاخ سفید به توئیتر در حالی توسط دولت ترامپ اتخاذ می شود که این ایران را به علت قطع اینترنت مورد انتقاد قرار داده است.
برچسب ها: بولتون ، کاخ سفید
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی