امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰

معاون ترامپ با رئیس اقلیم کردستان عراق درباره تحولات عراق گفت وگو کرد

خرداد؛ «مایک پنس» معاون رییس جمهوری آمریکا روز شنبه در سفر به اقلیم کردستان عراق و دیدار با «نچیروان بارزانی» رئیس اقلیم درباره تحولات اخیر عراق گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، در دیدار پنس و بارزانی آخرین تحولات عراق و منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، دو طرف در خصوص راه های تقویت همکاری ها میان اقلیم کردستان و آمریکا گفت وگو کردند.

پنس در گفت وگو با نچیروان بارزانی همچنین بر نقش کردها به عنوان همپیمان مهم آمریکا در منطقه تاکید کرد.   

«مایک پنس» معاون اول «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا امروز (شنبه) در سفری غیرمنتظره وارد بغداد پایتخت عراق شد و از نیروهای آمریکایی مستقر در پایگاه "عین الاسد" در استان الانبار در غرب این کشور بازدید کرد.

برخی گزارش ها حاکی است که پنس همچنین با "عادل عبدالمهدی" نخست وزیر عراق تلفنی گفت وگو کرده و به گزارش رویترز دو طرف احتمالا دیدار حضوری نیز داشته باشند.

ناظران معتقدند سفر ناگهانی و غیرمنتظره معاون ترامپ بی ربط به حوادث اخیر عراق و ادامه تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور نیست و احتمالا پنس در این سفر با مقامات عالی رتبه عراقی در خصوص آخرین تحولات این کشور به بحث و گفت و گو بپردازد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی