امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۸۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه | پیش‌بینی برف و باران در شمال‌غرب و غرب ایران

خرداد؛ بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی از بعد از ظهر چهارشنبه ۷ آذرماه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بارش برف و باران در شمال‌غرب و غرب پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خرداد به نقل از مهر، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز دوشنبه ۴ آذر ماه، افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور حاکم است و این شرایط تا روز چهارشنبه ادامه دارد.

همچنین پیش‌بینی شده است که تا اواسط روز پنج‌شنبه به تدریج بر غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ و صنعتی نظیر تهران، اصفهان، اراک و کرج افزوده می‌شود.

از بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بارش برف و باران در شمال‌غرب و غرب کشور پیش‌بینی می‌شود که روز پنج‌شنبه بارش در این مناطق ادامه دارد.

فعالیت سامانه بارشی روز پنج‌شنبه در شمال‌غرب و غرب کشور  به شکل رگبار باران همراه با وزش باد و در مناطق مرتفع و کوهستانی به شکل برف است و به تدریج این سامانه استان‌های واقع در جنوب‌غرب و مناطقی از جنوب کشور را دربرمی‌گیرد.

آسمان تهران کمی ابری همراه با مه رقیق و غبار صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی