امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

سخنگوی وزارت خارجه چین: تنها راه کاهش تنش پیرامون برجام، اجرای موثر آن است

 خرداد؛ سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: تنها راه کاهش تنش پیرامون توافق هسته‌ای ایران اجرای موثر آن است.

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت امورخارجه چین، گنگ شوآنگ، سخنگوی این وزارت‌خانه چین در یک کنفرانس خبری در پاسخ به این سوال که چه کسی از چین در جلسه کمیسون مشترک برجام شرکت خواهد کرد و چه انتظاری از این نشست دارد، گفت: مسئله هسته‌ای ایران در موقعیتی بحرانی قرار گرفته است. چین با دیگر طرف‌های برجام ،در زمینه حمایت از اجرای این توافق تعاملی نزدیک دارد. ما در نشست مشترک آتی برجام شرکت خواهیم کرد.

شوآنگ همچنین بیان کرد: چین بر این باور است که اجرای موثر برجام، تنها راه کارآمد برای کاهش تنش‌های پیرامون مسئله هسته‌ای ایران است. ما امیدواریم که این نشست به تحکیم اتفاق نظر در زمینه حمایت از برجام، حل کردن مسائل اجرایی از طریق رایزنی و جست‌وجوی ابزارهای موثرتر اجرایی به ویژه در راستای برقراری دوباره تعاول حقوق و تعهدات تمام طرف‌ها[در برجام] منتهی شود.

براساس گزارش ایسنا، سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان پیش از این اعلام کرده بود که در ششم دسامبر(۱۵ آذر) نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و کشورهای ۱+۴ در سطح معاونین وزرای خارجه این کشورها برگزار می‌شود.
برچسب ها: چین ، برجام
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی