امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۱۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱

مهدی کروبی: نگرانی برای این حقیر نداشته باشید و دعا برای آخرت خوب کنید

از حضور در انتخابات غفلت نکنید و فعال باشید/ ضمن ارتباط خوب با سایر احزاب اصلاح‌طلب اما استقلال تشکیلاتی حزب را حفظ کنید/ در رقابت‌های انتخاباتی حرمت و حریم دیگران را نگاه دارید
خرداد؛ پیام مهدی کروبی به حزب اعتمادملی درباره انتخابات:امیدوارم مجلسی در راس امور قرار گیرد که تشکیلاتش به دست مردم باشد.

فاطمه کروبی با حضور در نشست استانی حزب اعتماد ملی پیام مهدی کروبی، دبیرکل حزب، را برای اعضا قرائت کرد.

 در این پیام آمده است: سپاسگزارم که در این مدت چارچوب حزب را به خوبی رعایت و حفظ کردید. آرزوی توفیق و سلامتی همه شما عزیزان و خواهران و برادران بزرگوارم را از خداوند متعال خواستارم البته از اینکه نتوانستم در جمع شما حضور یابم بسیار متاسفم.

امید است از حضور در انتخابات غفلت نکنید و فعال باشید. ضمن ارتباط خوب با سایر احزاب اصلاح‌طلب اما استقلال تشکیلاتی حزب را حفظ کنید. ارتباط با بزرگان استانها ائم از روحانیون و اساتید را رعایت کنید.

در رقابت‌های انتخاباتی حرمت و حریم دیگران را نگاه دارید. مراقب باشیم برای دنیای دیگران آخرت خودمان را ویران نکنیم. بر آرمانهای مردم، شهدا و امام قائل به وظیفه باشیم.

با مردم که بندگان و خلق خدایند راستی و درستی داشته باشیم.

امیدوارم مجلسی در راس امور قرار گیرد که تشکیلاتش به دست مردم باشد و انشاءلله دیگر نتوانند مجلس فرمایشی دیگری را به وجود بیاورند.

 به امید مجلسی نیرومند و قوی و مستقل با حضور پرشور مردم.

 در خاتمه نگرانی برای این حقیر نداشته باشید و دعا برای آخرت خوب کنید.

 
منبع: حزب اعتمادملی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی