امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

ورود سامانه جدید بارشی به کهگیلویه و بویراحمد

خرداد؛کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه جدید بارشی از امروز وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می شود.

«ولی بهره‌مند» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: با بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان طی امروز صاف بتدریج با افزایش ابر همراه خواهد بود.

وی اظهارکرد: روز دوشنبه، ۱۱ آذرماه با ورود سامانه بارشی از مناطق شمالی استان تا اواخر وقت روز سه شنبه، ۱۲ آذر ماه ناپایداری هایی بصورت بارش باران، رد ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش برف و افزایش وزش باد پیش بینی می شود.

رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این سامانه بارشی اواخر وقت سه‌شنبه از استان خارج می‌شود و در مدت دو روز فعالیت، آبگرفتگی معابر عمومی، لغزندگی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی، صاعقه و کاهش دید دور از انتظار نخواهد بود.

بهره مند تصریح کرد: به رانندگان توصیه می شود هنگام رانندگی در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی با توجه به بارش باران و کاهش دید افقی احتیاط کنند.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، امامزاده جعفر(ع) گچساران با ۲۴.۲ درجه سانتیگراد گرمترین و یاسوج با صفر درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد بودند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی