امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

آن نان آغشته به حرام بود

مهم نیست که به چه کسی دروغ بستیم. فرقی نمی‌کند که کدام دستگاه را به شلاق تهمت بستیم. مهم این است که ما اصولگرایان از نام شهدا برای خودمان نان پختیم
خرداد؛ «مهم نیست که به چه کسی دروغ بستیم. فرقی نمی‌کند که کدام دستگاه را به شلاق تهمت بستیم. مهم این است که از نام شهدا برای خودمان نان پختیم و الان که معلوم شده آن نان آغشته به حرام بود، حاضر نیستیم نه از شهرداری که از شهدایی که به نامشان نان خوردیم عذرخواهی کنیم ما اصولگراها.»

به گزارش خرداد، محمد مهاجری، روزنامه‌نگار اصولگرا، در یادداشتی در خبرآنلاین نوشت: «دیروز فرمانده محترم سپاه محمد رسول‌الله(ص) در جلسه شورای شهر تهران سخنانی ایراد کرد که عمده آن مربوط به ناآرامی‌های اخیر بود. اما نکته‌ای در اظهارات سردار یزدی مطرح شد که رسانه‌ها تحت تاثیر فضای حوادث اخیر آن را از قلم انداختند.

سردار یزدی در جلسه دیروز درباره گزارش کمیته ویژه بررسی حذف نام شهدا گفت: الحمدالله شهرداری و کسانی که امروز در شهرداری فعال هستند، دنبال این نبودند که خدای نکرده به دنبال حذف نام یا آثار شهدا باشند ... .

یادم آمد از ۲ ماه پیش و بمباران خبری که در مورد حذف تابلوهای کوچه ها و خیابان‌های مزین به نام شهدا صورت گرفت. متاسفانه افتخار! این فضاسازی رسانه‌ای به نام رسانه های اصولگرا و ازجمله صداوسیما ثبت شد. مسابقه ای دیدنی بود برای این که از کیان شهید و شهادت دفاع کنیم!

چه دل‌های پدران شهیدی که از آن خبرهای دروغ نلرزید و چه چشمان مادران شهیدی که برایش تر نشد و چه جشن‌هایی که در دل مخالفان نظام و انقلاب برگزار نشد.

حالا که سردار یزدی واقعه را طور دیگری روایت می کند، همه‌مان خفقان گرفته ایم و لال شده ایم و حاضر نیستیم از توسن فرحناکی‌مان بخاطر افترا و تهمت پیاده شویم.

مهم نیست که به چه کسی دروغ بستیم. فرقی نمی کند که کدام دستگاه را به شلاق تهمت بستیم. مهم این است که از نام شهدا، برای خودمان نان پختیم و الان که معلوم شده آن نان آغشته به حرام بود، حاضر نیستیم نه از شهرداری که از شهدایی که به نامشان نان خوردیم عذرخواهی کنیم ما اصولگراها.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی