امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

معرفی حزب‌الله و حماس به عنوان گروه "تروریستی" در یک کتاب درسی لبنان!

خرداد؛ در کتاب جغرافیایی که از منابع فرانسوی تهیه و در برخی مدارس لبنان توزیع شده جنبش‌های مقاومت حماس و حزب‌الله به عنوان گروه‌های "تروریستی" معرفی شده‌اند!

تروریست خواندن حزب الله در کتاب درسی لبنان برگرفته از منابع فرانسوی

به گزارش ایسنا، شبکه خبری المنار اعلام کرد در این کتاب جنبش‌های حزب‌الله لبنان و حماس در کنار داعش به عنوان دو گروه "تروریستی" معرفی شده‌اند!

المنار که به یک نسخه از این کتاب دست یافته، در ادامه گزارش داد: در این مدارس همچنین کتاب‌های تاریخی که بر اساس منابع فرانسوی تهیه شده‌اند، وجود دارد که در این کتاب‌ها به همبستگی با صهیونیست‌ها در برخی وقایع تاریخی فراخوانده شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم