امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

صالحی امیری: امیدوارم تیم امید از پیچ سخت عبور کند

بدترین روش مدیریتی تنها گذاشتن قهرمانان است.

خرداد؛ رییس کمیته ملی المپیک گفت: جدا از بودجه مصوب، دو و نیم میلیارد هم خارج از سقف بودجه به فدراسیون ها کمک مالی داشته ایم.

به گزارش ایسنا، سید رضا صالحی امیری در مورد پیگیری کارهای المپیک ۲۰۲۰ بیان کرد: مسائل مربوط به کاروان در سه سطح در کمیته پیگیری می شود. روسای فدراسیون ها در هیات اجرایی حاضر می شوند و  مسائل مربرط به رشته  تحت مدیریت او مطرح می شوند. ضمن اینکه بازدید از اردوها هم مکمل این سطح از کار است.

وی ادامه داد: تا به امروز ۲.۵ میلیارد تومان خارج از سقف بودجه مصوب به فدراسیون ها کمک داشته ایم، تا به امروز هم ٩٠ درصد بودجه سالیانه فدراسیون ها را پرداخت کرده ایم و به زودی ١٠ درصد باقی مانده پرداخت می شود.

روسای فدراسیون ها حرفه ای هستند و از کلمه ان شاءالله استفاده می کنند!

صالحی امیری در مورد فشار آوردن به فدراسیون ها برای اعلام تعداد مدال در المپیک گفت: در جلسات حاضر بودم و این نبود استرس به فدراسیون ها وارد شود. بلکه آقای سلطانی فر تشویق می کند. ما در جلسات ستاد در مورد ارزیابی ها از کسب مدال سوال می کنیم و هیچ کسی در ستاد القا نکرده که باید مدال بگیرید. روسای فدراسیون ها هم حرفه ای هستند و همه آنها از کلمه ان شاءالله استفاده می کنند.


درخواست افزایش سهمیه رسانه ها را داشتیم اما نپذیرفتند

صالحی امیری در مورد تعداد سهمیه رسانه ها گفت: تعداد سهمیه رسانه های ما 15 نفر است اما ما دو مرتبه درخواست افزایش سهمیه داشتیم که به 20 نفر افزایش یابد اما پذیرفته نشد.

شرایط از لحاظ کسب سهمیه خوب است

صالحی امیری در مورد وضعیت ورزشکاران تاکید کرد: تک تک ورزشکاران که امید به کسب سهمیه آنها وجود دارد، در معرض نظارت و آنالیز دقیق ما هستند تا مسائل و مشکلات مربوط به آنها بررسی و حل و فصل شود. حمایت ما تا المپیک ادامه دارد. نسبت به ادوار گذشته المپیک مانند لندن و ریو، شرایط فعلی کاروان توکیو از نظر کسب سهمیه خوب است، از واژه ایده آل استفاده نمی کنم اما شرایط خوب است. به لحاظ بودجه هم شرایط خوب است، مدعی کمک ایده آل مالی نیستیم اما با توجه به مشکلات مالی موجود، کمک خود را داشته ایم.

بدترین روش مدیریتی تنها گذاشتن قهرمانان ملی است


صالحی امیری در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد قدر کیانوش رستمی دانسته نشده است، تصریح کرد: کار ما پیگیری چالش ها و مشکلات بین ورزشکاران و فدراسیون ها است. در قضیه احسان حدادی، حامد حدادی، میلاد وزیری و حسن تفتیان همین کار را کردیم. کار ما این نیست نظاره گر باشیم. آیا بازگشت و حمایت از  میلاد وزیری کار درستی بود یا خیر. یا حمایت از حامد حدادی و بازگشت مجدد او به تیم ملی کار درستی بود یا خیر. بدترین روش مدیریت این است قهرمان ملی را در شرایط بحرانی تنها بگذاریم و این روش غیر اخلاقی است. ما سهراب مرادی را حمایت می کنیم چه به المپیک برسد چه نرسد. ما از کیانوش هم حمایت مادی و معنوی می کنیم. هر کسی در زندگی خود فراز و فرودهایی دارد. کیانوش در مسابقات نتیجه نگرفت و ما هم راضی نیستیم اما نباید دستمایه انتقام جویی قرار بدهیم. از طرفی المپیک 2020 انتهای دنیا نیست و رویدادهای دیگری هم در پیش داریم.

نتایج امید رضایت بخش نبود
او در مورد تیم فوتبال المپیک گفت: از روز اول طی توافق سه جانبه مسئولیت تیم امید کامل به فدراسیون سپرده شد اما تیم امید یکی از امیدهای مردم برای صعود به المپیک است. تاکنون طی دو مرحله 400 میلیون تومان به فدراسیون کمک کرده ایم. باز هم قول دادم در محدودیت مالی قرار نمی گیرند اما قطعا نتایج رضایت بخش نبود. اما باید تیم امید تشویق شود. انتظارات ما و ملت مشخص است و شخصا امیدوارم تیم امید از این پیچ سخت عبور کند و بعد از 45 سال به المپیک برود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی