امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸

خودداری مقام‌های زندان از انتقال دمیرتاش به بیمارستان

خرداد؛رهبر زندانی حزب دموکراتیک خلق ترکیه پس از حس کردن درد در قفسه سینه بیهوش شد ولی مقام‌های زندان اجازه انتقال وی به بیمارستان را ندادند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «صلاح‌الدین دمیرتاش»، رهبر حزب دموکراتیک خلق ترکیه پس از حس کردن درد در قفسه سینه بیهوش شده، اما با این وجود مقام‌های زندان از انتقال وی به بیمارستان جلوگیری کردند. این خبر را یکی از وکلای دمیرتاش امروز -‌دوشنبه- اعلام کرد.

دمیرتاش بیش از سه سال است که به اتهام فعالیت‌های تروریستی در زندان به سر می‌بردو چنانچه اتهام‌های مطرح‌شده علیه وی تایید شود، ممکن است به ۱۴۲ سال زندان محکوم شود.

حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه از وزارت دادگستری خواست تا بیانیه‌ای درباره وضعیت سلامتی دمیرتاش منتشر کند. این حزب همچنین عنوان کرد که عدم انتقال دمیرتاش به بیمارستان با توجه به وضعیت سلامتی وی غیرقابل‌قبول است.

وزارت دادگستری ترکیه هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی