امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴

تاکید اسد بر لزوم بازپس‌گرفتن تمامی اراضی سوریه

خرداد؛رئیس جمهوری سوریه و فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه بر لزوم سیطره مسئولان نظام سوریه بر تمامی اراضی شمال شرق کشور تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که در دیدار بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه با الکساندر لاورنتیو، فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه اوضاع در سوریه به ویژه در ادلب و تعدی‌های مکرر گروه‌های تروریستی مستقر در آنجا علیه مناطق مسکونی مجاور مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار، بر موضع مشترک روسیه و سوریه در ادامه دادن به مبارزه با تروریسم و ممانعت از به کارگیری ساکنان منطقه توسط گروه‌های مسلح به عنوان سپرهای انسانی و تبدیل کردن ادلب به پناهگاهی همیشگی برای تروریست‌ها تأکید شد.

در این دیدار رئیس جمهور سوریه و نیز هیات روس عنوان شد که بازپس‌گیری تمامی اراضی و شهرها توسط دولت سوریه و بازگشت نهادهای دولت، عاملی اساسی در برقراری مجدد ثبات و امنیت برای شهروندان آن مناطق و بازگشت زندگی طبیعی به آنجا است.
برچسب ها: اسد ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی