امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
پشت پرده زندگی بانوی اول آمریکا

دو اتاق خواب جداگانه برای ترامپ و ملانیا

خرداد؛ انتشار کتاب «آزاد، ملانیا - زندگینامه غیرمجاز» به قلم خبرنگار ویژه سی‌ان‌ان در کاخ سفید رازهایی تازه و ناشنیده از زندگی ملانیا ترامپ افشا کرده است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نیویورک تایمز، کتاب ۲۸۸ صفحه‌ای «آزاد، ملانیا» نوشته کیت بنت امروز سه‌شنبه سوم دسامبر ۲۰۱۹ در آمریکا به بازار می‌آید و گفته می‌شود بانوی اول آمریکا در آن به نکته‌هایی بسیار جنجالی از زندگی خود به ویژه در کاخ سفید اشاره کرده است.

یکی از مهم‌ترین نکته‌ها درباره رابطه میان دانلد ترامپ و همسرش ملانیا، خوابیدن آنها در دو اتاق خواب جداگانه در کاخ سفید است. بر اساس آنچه خبرنگار سی‌ان‌ان از زندگی خصوصی بانوی اول آمریکا نوشته، ترامپ در اتاق خواب اصلی در طبقه دوم کاخ سفید می‌خوابد و شب‌ها در اتاق را قفل می‌کند اما محل خواب همسرش ملانیا یک اتاق خواب تودرتو در طبقه سوم است که در دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما در اختیار ماریان رابینسن، مادر میشل اوباما بود.

لباس ۳۵ میلیونی ملانیا در دیدار با امینه | پذیرایی در اتاق‌های سبز و آبی و قرمز
ملانیا ترامپ در «آزاد، ملانیا - زندگینامه غیرمجاز» به این نکته هم اشاره کرده که فکر می‌کند درز کردن عکس غیراخلاقی او به رسانه‌ها کار راجر استون، متحد قدیمی و مشاور ترامپ است؛ ادعایی که آقای استون رد کرده است. این تصویر مربوط به سال ۱۹۹۶ و دوره‌ای است که ملانیا به عنوان مدل در آمریکا مشغول کار بود. عکس عیراخلاقی همسر ترامپ در ۲۰۱۶ سه ماه پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در نیویورک پست منتشر شد.

بخش‌هایی از زندگی و فعالیت‌های روزانه ملانیا پیش‌تر در کتاب جنجالی «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف هم آمده بود. از آن جمله ادعای بستری شدن خانم ترامپ در بیمارستان است که حالا به نظر می‌رسد ماجرا چندان جزئی هم نبوده است. گفته می‌شود ملانیا در می ۲۰۱۸ به دلیل داشتن مشکل کلیوی مدتی در بیمارستان مانده و درمان شده است. مشکل کلیه بانوی اول آمریکا به اندازه‌ای جدی بوده که برخی گمان می‌کردند ممکن است او کلیه‌اش را از دست بدهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین