امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

امیر قطر به اجلاس سران شورای همکاری خلیج‌فارس دعوت شد

خرداد؛ امیر قطر برای شرکت در نشست سران کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس که در تاریخ دهم دسامبر در ریاض برگزار می‌شود، دعوت شد.

به گزارش ایلنا به نقل از الجزیره، «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر، دعوتنامه‌ای از «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی برای شرکت در چهلمین نشست شورای همکاری خلیج‌فارس که در تاریخ دهم دسامبر در ریاض برگزار می‌شود، دریافت کرده است.

این نامه توسط «شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» معاون نخست‌وزیر و وزیر خارجه قطر در دیدار با «عبدالطیف الزیانی» دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس دریافت شده است.

شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه‌ای در پایگاه اینترنتی خود از تشکیل اجلاس سران کشورهای عضو این شورا به ریاست ملک سلمان خبر داد و قبل از آن جلسه مقدماتی وزرا برگزار می‌شود.

در این بیانیه آمده است که در این اجلاس تحولات سیاسی منطقه‌ای و بین‌المللی، وضعیت امنیتی منطقه و پیامدهای آنها در مورد امنیت و ثبات کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بررسی خواهد شد.

الزیانی ابراز اطمینان کرد که در اجلاس سران تصمیم‌گیری‌های سازنده‌ای حاصل شود که موجب تقویت و تعمیق همکاری متقابل بین کشورهای عضو و تحکیم پایه‌های آن می‌شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی