امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

حشد الشعبی: تحت هیچ شرایطی اجازه بازگشت داعش را نمی‌دهیم

خرداد؛ معاون رئیس هیأت حشد الشعبی روز گذشته- سه شنبه- از آمادگی تیپ‌های این سازمان برای مقابله با عناصر گروه تروریستی داعش در هر عملیاتی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری موازین، دفتر «أبومهدی المهندس» معاون رئیس هیأت حشد الشعبی روز گذشته -سه‌شنبه- طی عیادت از «هاشم احمد حنتوش التمیمی» فرمانده لشکر ۲۰ حشد الشعبی ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای مقابله با بقایای عناصر تروریستی داعش در هر عملیاتی تأکید کرد که تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد داعش بازگردد و امنیت کشور و مردم را تهدید کند. 

مهندس در ادامه افزود: «حضور فرماندهان حشدالشعبی در صدر مجاهدان و ایثار خون خود در کنار مجاهدان دیگر، گواه درک و تعهد والای آنها در قبال وظیفه، وطن و مردم خود است». 

وی گفت: «حشد الشعبی آماده است با بقایای گروه تروریستی داعش در هر عملیاتی مقابله کند و تحت هیچ شرایطی هرگز اجازه نخواهد داد که داعش دوباره بازگردد و امنیت کشور و مردم را تهدید کند». 
برچسب ها: حشد الشعبی ، داعش
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی