امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

هادی غفاری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد

خرداد؛ هادی غفاری از اعضای مجمع نیروهای خط امام در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

هادی غفاری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد/ مشکلات مردم با داد و قال حل نخواهد شد

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، هادی غفاری نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات شرکت می‌کند، درباره اینکه آیا در لیست اصلاح‌طلبان قرار می‌گیرد یا نه گفت: من در فضای لیست نیستم اما هر کسی از ما حمایت کند دستش درد نکند.

وی درباه اینکه آیا در صورت قرار نگرفتن در لیست به صورت جداگانه شرکت می‌کند یا به نفع لیست کنار می‌کشد، گفت: باید لیست را نگاه کنم.

غفاری اولویت مجلس یازدهم را برگرداندن نقش مجلس به مجلس دانست و گفت: مجلس باید اقتدار خودش را نشان بده، و از شرایط کشور سر در بیاورد.

نماینده ادوار مجلس گفت: اولویت اساسی‌تر معیشت مردم است، مردم مشکلات جدی دارند که باید این مشکلات را قانونی حل کنیم، با شعار، دعوا و داد و قال نخواهد شد.

وی تاکید کرد: پرداختن به معیشت مردم با قوانین مصوب که ساختارها را تبیین کند امکان پذیر است و اصلاح ساختار یعنی نه اینکه دزد را بگیرند بلکه سیستمی را که دزد ایجاد می‌کند را اصلاح کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی