امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

هادی غفاری : اصلاح‌طلبان مشکل‌گشا هستند/ چه کسی از من وفادارتر به نظام هست؟/ مشکلی ندارم که تایید صلاحیت نشوم

خرداد؛ هادی غفاری : اصلاح‌طلبان مشکل‌گشا هستند.

هادی غفاری فعال سیاسی 69 ساله اصلاح طلب از حوزه تهران ثبت نام کرد.

او در گفت و گو با اعتمادآنلاین گفت: تا دیروز تمایلی نداشتم که در انتخابات شرکت کنم اما دوستان خیلی زیاد اصرار کردند که بیایم ثبت نام کنم.

او همچنین در خصوص مشکلاتی که برای جریان اصلاحات بعد از حمایت از دولت رخ داد گفت: من این حرف را قبول ندارم که مشکل از اصلاح طلبان است. اتفاقا اصلاح طلبان مشکل گشا هستند.

غفاری درباره تاییدصلاحیت در شورای نگهبان عنوان کرد: من چه مشکلی دارم که تایید صلاحیت نشوم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شاید این ادعا باشد اما از من وفادارتر چه کسی در این نظام است. من چندین بار برای این نظام تا پای اعدام رفته ام. هفت پشت من شهید است.

او تاکید کرد: دیناری مسئله اخلاقی، مالی، سیاسی ندارم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم