امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

هادی غفاری : اصلاح‌طلبان مشکل‌گشا هستند/ چه کسی از من وفادارتر به نظام هست؟/ مشکلی ندارم که تایید صلاحیت نشوم

خرداد؛ هادی غفاری : اصلاح‌طلبان مشکل‌گشا هستند.

هادی غفاری فعال سیاسی 69 ساله اصلاح طلب از حوزه تهران ثبت نام کرد.

او در گفت و گو با اعتمادآنلاین گفت: تا دیروز تمایلی نداشتم که در انتخابات شرکت کنم اما دوستان خیلی زیاد اصرار کردند که بیایم ثبت نام کنم.

او همچنین در خصوص مشکلاتی که برای جریان اصلاحات بعد از حمایت از دولت رخ داد گفت: من این حرف را قبول ندارم که مشکل از اصلاح طلبان است. اتفاقا اصلاح طلبان مشکل گشا هستند.

غفاری درباره تاییدصلاحیت در شورای نگهبان عنوان کرد: من چه مشکلی دارم که تایید صلاحیت نشوم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شاید این ادعا باشد اما از من وفادارتر چه کسی در این نظام است. من چندین بار برای این نظام تا پای اعدام رفته ام. هفت پشت من شهید است.

او تاکید کرد: دیناری مسئله اخلاقی، مالی، سیاسی ندارم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

اهم اظهارات روحانی در جشنواره خوارزمی:در داخل مداوم در محاصره تبلیغاتی هستیم/بیش از جغرافیای‌مان به تاریخ‌مان افتخار می‌کنیم/اینقدر دیوار دورمان هست دیگر نیاز نیست شما دیوار بکشید/سلیمانی جناحی نبود و با همه جناح ‌ها خوب بود/می‌گویند وضع مردم بد است، البته وضع مردم خوب نیست اما مقایسه ای کنیم بین شش سال با دوره قبل از آن

اهم سخنان روحانی در نشست خبری امروز: استعفا معنا ندارد/ روحانی هیچ لیستی ندارد/تشکر روحانی از سپاه/ما هیچ گاه با ضعف پای میز مذاکره نمی‌رویم/آمار واقعی کشته‌های آبان با آمار در رسانه‌ها فاصله زیادی دارد/ من هیچ موقع انتخابات را زیر سوال نبردم و نمی برم/مجمع خودش طرف دعوا شده/دولت ناکارآمد نیست