امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

آمریکا عامدانه صدور روادید برای مقام‌های روس را به تاخیر می‌اندازد

خرداد؛روسیه واشنگتن را متهم کرد که عامدانه صدور روادید برای مقام‌های این کشور به منظور سفر به ایالات متحده را به تاخیر می‌اندازد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، روسیه، واشنگتن را متهم کرد که عامدانه صدور روادید برای مقام‌های این کشور به منظور سفر به ایالات متحده را به تاخیر می‌اندازد.

سفارت روسیه در واشنگتن شامگاه گذشته -‌سه‌شنبه- اعلام کرد که سفارت آمریکا در مسکو برای هیأتی که بنا بود در نشستی به تاریخ سوم دسامبر در واشنگتن شرکت کند، روادید صادر نکرده است.

سفارت آمریکا در روسیه هنوز واکنشی به این اظهارات نشان نداده است. با این حال، این کنسولگری پیشتر اعلام کرده بود که در پی دستور مسکو مبنی بر کاستن از کارکنانش در سال ۲۰۱۷ میلادی، کارمند کافی برای رسیدگی به اموری از این دست را ندارد.

سفارت روسیه در آمریکا اعلام کرد که این دلیل‌تراشی‌ها را باور نخواهد کرد. در بیانیه این سفارتخانه آمده است: «چنین اقدام‌هایی از سوی مقام‌های آمریکایی باعث می‌شود که روابط دو کشور بیش از گذشته شاهد دشواری باشد».

برچسب ها: روسیه ، آمریکا ، روادید
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی