امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

ماکرون از نظرش درباره ناتو بر نمی‌گردد

خرداد؛امانوئل ماکرون بر نظرخود مبنی بر اینکه ناتو در حال تجربه "مرگ مغزی" است ایستاد. او امروز (چهارشنبه) گفت: اینها مباحث درستی در مورد جهت حرکت این اتحاد نظامی هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، در هنگام ورود به جلسه سران ناتو در واتفورد انگلیس از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه پرسیده شد که آیا او پای نظر خود درباره "مرگ مغزی ناتو" می‌ایستد که او در پاسخ به خبرنگاران گفت: بله، قطعا. در واقع این امر به ما این اجازه را می‌دهد که بحث‌های مهمی را مطرح کنیم.

او گفت که این مباحث شامل چگونگی ایجاد صلحی با دوام در اروپا و مشخص کردن این است که تشخیص دهیم چه کسی دشمن است. پس من فکر می‌کنم این مسئولیت ما بود که ابهاماتی را که می‌تواند مخرب باشد مطرح کنیم و با یک بحث استراتژیک واقعی برآن غلبه کنیم. این شروع شده و من راضی هستم."
برچسب ها: ماکرون ، ناتو
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی