امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰

از اظهارات ترامپ ناامید شدیم

خرداد؛رئیس نیروهای مسلح کره شمالی به اظهارات رئیس‌جمهوری آمریکا درباره حمله به این کشور واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، رئیس نیروهای مسلح کره شمالی گفت که از اظهارات «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، مبنی بر اعمال اقدام نظامیه علیه پیونگ‌یانگ ناامید شده است و هشدار داد که هرگونه حمله به این کشور واکنشی سریع را به دنبال خواهد داشت. این خبر را خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز -‌چهارشنبه- اعلام کرد.

«پاک یونگ چون»، رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ارتش کره شمالی، گفت که «کیم جونگ‌اون»، رهبر کره شمالی، نیر از اظهارات ترامپ در حاشیه نشست سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) «ناراحت» شده است.

ترامپ روز گذشته اعلام کرد که چنانچه اوضاع میان واشنگتن و پیونگ‌یانگ به قهقرا برود، ممکن است از زور استفاده کند. وی گفت: «اگر بخواهیم چنین می‌کنیم!»

پاک گفت که اگر واشنگتن دست به حمله بزند این اقدام برای آمریکا «بسیار وحشتناک» خواهد بود و کره شمالی «در سطوح گوناگون واکنش نشان خواهد داد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی