امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

خودکشی ۲ دختر در ایستگاه مترو شهر ری

خرداد؛رئیس پلیس مترو پایتخت از خودکشی دو دختر ۱۸ و‌۲۰ ساله در ایستگاه متروی شهر ری خبرداد.

به گزارش خرداد، سرهنگ سعید عطااللهی رئیس پلیس مترو پایتخت اظهار کرد: ساعت ۱۴:۵۵ دقیقه امروز در خصوص خودکشی دو خانم در ایستگاه شهرری با پلیس مترو تماس گرفته شد که فورا پلیس به مکان اعلام شده مراجعه و مشاهده کردند دو خانم به سن‌های ۱۸ تا۲۰ ساله بر روی ریل قطار افتاده‌اند.  

رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: با بررسی‌های بیشتر مشاهده شد که هنگامی که این دو خانم خودشان را به سمت ریل پرت کردند قطار با آنها برخورد کرده و بر اثر شدت ضربه وارده درجا فوت کردند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند، شب گذشته دعوایی بین این دختران  و خانواده آنها حاصل شده که صبح امروز ساعت ۱۰ دختر عمه، از منزل خارج و به خانه دختر دایی‌اش مراجعه می‌کند.

رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج شدند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ داده است.

وی در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد بیشتری از این ماجرا  ادامه دارد.

منبع:ایلنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی