امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

گزارش پلیس در مورد تیراندازی در قهوه‌خانه‌ای در تهران

خرداد؛ جانشین رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پلیس پایتخت از حادثه تیراندازی در قهوه‌خانه ای در خیابان اسلام آباد تهران خبر داد.

به گزارش شامگاه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «جلیل موقوفه‌ای» در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: حدود ساعت ۲۰ و ۱۵ امشب خبری مبنی بر تیراندازی توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام که سریعاً عوامل کلانتری مسعودیه در محل حضور پیدا کردند.
وی افزود: در بررسی های میدانی صورت گرفته، مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که فاقد پلاک در خیابان اسلام آباد منطقه مسگرآباد به سمت قهوه خانه ای در این منطقه با یک قبضه سلاح کلاشنبکف اقدام به تیراندازی و حمله با قمه و شمشیر کرده اند.
موقوفه‌ای عنوان داشت: در جریان این حادثه، یک نفر  راننده خودرو به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر در دم فوت و همچنین مردی ۲۵ ساله که در قهوه‌خانه حضور داشته، از ناحیه شکم و نیز یک پسربچه ۱۳ ساله از ناحیه دست و پا هدف گلوله فرد مهاجم قرار می‌گیرند که با هماهنگی صورت گرفته به بیمارستان انتقال داده می ‌شوند.
وی افزود: در بررسی میدانی، شاهدان اعلام داشته اند که تعداد سه یا چهار سرنشین یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ با اسلحه کلاش و همچنین با شمشیر و قمه، اقدام به حمله به سمت قهوه‌خانه کردند.
موقوفه‌ای با اشاره به اینکه در این حادثه تعدادی خودرو نیز دچار آسیب شدند و احتمالاً این اقدام با هدف انتقام‌جویی توسط مهاجمان صورت گرفته است، اعلام داشت: افراد مهاجم که از اراذل و اوباش هستند، شناسایی و دستگیری آنها به طور جد در دستور کار پلیس قرار دارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی