امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

موضع خصمانه جدید ترامپ علیه ایران

خرداد؛ دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بار دیگر با دخالت در امور داخلی ایران، به تکرار ادعاهای خود درباره اغتشاشات اخیر پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ترامپ روز پنجشنبه به وقت محلی در کاخ سفید از اغتشاشات در ایران حمایت کرد و مقابله با اغتشاشگران را «سرکوبی بی‌رحمانه» خواند.
وی سه‌شنبه گذشته در کنفرانس خبری مشترک با امانوئل مکرون همتای فرانسوی خود در حاشیه نشست سران ناتو در لندن، گفت که واشنگتن از ناآرامی‌ها در ایران حمایت نمی‌کند
اما دقایقی پس از این اظهارات، پیامی در حساب رسمی توئیتر خود منتشر و اغتشاشگران در ایران را «شجاع» توصیف و حمایت آمریکا از آنها را اعلام کرد.
رییس جمهوری آمریکا در این پیام نوشت: ایالات متحده آمریکا از مردم شجاع ایران که برای آزادی خود تظاهرات می‌کنند، حمایت می‌کند. ما در دولت ترامپ [از آن‌ها حمایت] کرده‌ایم، و همواره خواهیم کرد.
وی با یادآوری اینکه ما از آنها (اغتشاش‌گران) به صورت بسیار بسیار جدی حمایت می‌کنیم، مدعی شد: مردمی که در ایران تظاهرات می‌کنند، به دنبال آزادی خودشان هستند و ما کاملاً پشتیبان آن‌ها هستیم.
«برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران نیز پنجشنبه بار دیگر از اغتشاش در ایران و آنهایی که علیه نیروهای امنیتی دست به سلاح شده بودند، حمایت کرد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی