امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹

ثبت‌نام ۱۴۰ نفر تا پایان ششمین روز از ثبت‌نام انتخابات/ فردا آخرین مهلت است

خرداد؛ رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: ۱۴۰ نفر در ششمین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان قزوین ثبت‌نام کردند.

منوچهرحبیبی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: ۱۴۰ نفر تا پایان روز ششم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از مجموع ثبت‌نامی‌های ششمین روز، ۸۲ نفر از حوزه قزوین، البرز و آبیک، ۳۵ نفر از حوزه انتخابیه بوئین زهرا و تعداد ۲۳ نفر نیز از حوزه انتخابیه تاکستان هستند.

وی افزود: در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی و در ششمین روز ثبت‌نام یکصد و یک نفر نام نویسی کرده بوده که آمار ثبت‌نامی‌های دوره یازدهم در ششمین روز نشانگر رشد ۳۸/۶ درصدی داوطلبان است. 

حبیبی اظهار کرد: از مجموع ۱۴۰ نفر ثبت‌نامی  ۸۶ درصد مرد و ۱۴ درصد زن هستند، مدرک تحصیلی ۸۴/۲ درصد فوق لیسانس، ۱۲/۸ درصد دکتری و سه درصد حوزوی است.

وی تاکید کرد: پائین‌ترین سن ثبت‌نام شده، متولد ۱۳۶۸ و مسن‌ترین نیز متولد ۱۳۲۴ است، در میان داوطلبین ۱۷ استاد دانشگاه و هفت پزشک ثبت نام کرده‌اند و  از این تعداد ثبت نام شده تا روز ششم، سه نماینده فعلی مجلس و سه نماینده نیز از نمایندگان ادوار هستند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی