امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

در تحقیقات استیضاح ترامپ شرکت نمی‌کنیم

خرداد؛کاخ سفید تحقیقات برای استیضاح رئیس‌جمهوری آمریکا را «کاملا بی‌اساس» خواند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، کاخ سفید روز گذشته -‌جمعه- تحقیقات برای استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا را «کاملا بی‌اساس» و «سوءاستفاده از قدرت» خواند.

این در حالی است که ضرب‌الاجل تعیین‌شده از سوی دموکرات‌های مجلس نمایندگان برای کاخ سفید در زمینه اعلام حضور یا عدم حضور در تحقیقات استیضاح رو به اتمام است.

«پت سیپولون» مشاور کاخ سفید،‌ طی نامه‌ای به «جری نادلر» رئیس کمیته قضایی مجلس، به فرایند تحقیقات استیضاح ترامپ حمله کرد، اما به‌طور مشخص اشاره نکرد که آیا مشاوران ترامپ در این روند مشارکت خواهند کرد یا خیر.

در این نامه آمده است: «همان‌‌طور که می‌دانید، تحقیقات استیضاح شما سراسر بی‌اساس است و به‌ژ دلیل عدم رعایت عدالت، اصول اساسی را زیر پا گذاشته است. پی گرفتن بندهای استیضاح نشان‌دهنده سوءاستفاده مجلس نمایندگان از قدرت است و ناعادلانه‌ترین، یک‌جانبه‌ترین و غیرقانونی‌ترین تلاش استیضاح در تاریخ کشور ماست».

گرچه در این نامه اشاره‌ای به حضور یا عدم حضور تیم ترامپ در این تحقیقات نشده است، اما یک مقام ارشد دولت عنوان کرد که فحوای این نامه بر چنین چیزی دلالت دارد.

وی گفت: «این نامه نشان می‌دهد که ما در این فرایند شرکت نمی‌کنیم».
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی