امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
تعداد نظرات: ۴ نظر

بیانیه انتخاباتی قالیباف اعلام شد

خرداد؛قالیباف در بیانیه‌ ای هدف خود از شرکت در انتخابات مجلس یازدهم را تشریح و اعلام کرد:هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار می‌دهم.

به گزارش خرداد، متن بیانیه انتخاباتی محمد باقر قالیباف به شرح ذیل است :

 مردم عزیز و شریف تهران  

سلام

برکسی پوشیده نیست که این روزها مردم احوال خوبی ندارند. بر این باور بودم  درختی که ۴سال ثمر ندهد دیگر ثمر نمی دهد از همین رو تلاش شد تا نهال تازه ای کاشته شود اما دولت مستقر دو قطبی دروغین ساخت و بر موج سوار شد و توانست با وعده های کاذب  اعتماد مردم  را جلب کند. متاسفم که بگویم در این مدت ۲سال  یک روز هم آب خوش از گلوی مردم پایین نرفته است. گرانی های افسارگسیخته، افزایش چند برابری قیمت  ارز ، ماجرای تاسف بار ارز ۴۲۰۰ تومانی، محترم نشمردن مردم و بی توجهی به شان و منزلت مردم، در این مدت ۲ سال اجازه نداده است که مردم روزی را بدون نگرانی از آینده به شب برسانند.  همه اینها بیش از پیش روشن می کرد که ما نیاز به یک دولت جهادی و کارآمد داریم تا چرخ اجرایی این کشور پر از منابع و ذخایر مادی و انسانی را به حرکت درآورد و  امید را به مردم برگرداند. بعنوان پیش درآمدی بر این اتفاق ما باید شاهد ایجاد مجلسی نو با حضور چهره های نو، رویکرد نو و ایده های نو باشیم لذا تلاش کردم با طرح مجلس نو فضایی را برای این مساله ایجاد کنم و به جوان ترها کمک کنم تا با ورود به مجلس ، چنین اتفاقی را رقم بزنند.   

اما ماجرای افزایش قیمت بنزین درس بزرگی به ما داد و آن این بود که این درخت نه تنها بعد از ۴ سال ثمر نداده است بلکه در حال آسیب زدن جدی به مردم است و این نگرانی را به جد  ایجاد کرد که  تا سال ۱۴۰۰ یعنی ۱سال و نیم آینده  تصمیماتی نابخردانه از جنس ماجرای افزایش قیمت بنزین، اصلا دور از ذهن نیست و اینجا بود که به این جمع بندی رسیدم که باید مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود و تمام هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار و فعالیت  در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار دهد.   

 بر این اساس تصمیم گرفتم به دور از مصلحت اندیشی های شخصی وارد عرصه انتخابات مجلس شوم با این امید که بتوانم با وارد کردن جمعی از چهره های نو، مومن و متخصص در تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور به مجلس، در یک سال و نیم باقیمانده  این دولت خسته را مجبور به حرکت کنیم.

از مردم عزیز ایران خصوصا تهران می خواهم با حضور آگاهانه خود به ما کمک کنند تا  مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود تا با نظارت مقتدرانه و تصویب قوانین به موقع بتواند مراقب باشد تا در این یک سال و نیم پیش رو وضعیت زندگی مردم بدتر نشود و زمینه ساز روی کارآمدن دولتی جهادی و کارآمد باشد.  

والسلام  

محمد باقر قالیباف

منبع:ایلنا

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
0
3
مردک بیسواد کم مونده بگه" انا ربکم ااعلا".شما .... مملکت به سقوط کامل کشاندید دیگه چه چندین که نزده باشیین
عبداله رستگاری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
0
2
باعث و بانی این پررویی و توهین به مردم و رئیس جمهور کسی است روی مصلحت های خودساخته از حسابرسی این عزیزپروده ها .... طفره رفته اند و اگر آقای قالیباف در برابر تخلف انجام گرفته در شهرداری حساب پس می داد امروز با این ژست مردم را مورد اهانت قرار نمی داد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
0
1
ریس دستگاه قضا بدون جانبداری وضعیت سو مدیریت ها و پی آمد عملکردهای مفتضحانه و هزینه های ایشان را برسی و اعلام کند تا ببینیم کسی به این ... رای میدهد؟!
dayani
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
0
0
قرار است مملکت بر مدار قانون بچرخد، آباآقای قالیباف تائید صلاحیت شده و زمان تبلیغات فرا رسیده است که ایشان بیانیه می دهد، آیا ایشان که قرار است قانون گذاری کند، از هم اکنون اقدام بی قانونی را از آغاز نکرده است؟
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی