امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

بوی بد در هوای بارانی / بوی نامطبوع دوباره پایتخت را فراگرفت

خرداد؛ بوی نامطبوع بار دیگر بخش‌هایی از تهران را فراگرفت و بارش باران هم نتوانست مانع از انتشار آن شود.

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، طی یکسال اخیر، دو بار بوی نامطبوع مناطقی از تهران را فرا گرفته است. شدت این بو که از دقایقی پیش برخی مناطق تهران از جمله مناطق مرکزی و شمالی را در برگرفته است از دو مرتبه قبلی شدیدتر است؛ این درحالیست که هوای تهران نیز بارانی است.

بیش از یک سال قبل در شامگاه یکی از شب‌ها بویی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران به مشام شهروندان رسید. در آن زمان فرضیه‌های مختلفی از جمله شیرابه‌های آرادکوه، فاضلاب، ماده شیمیایی مرکاپتان که به گاز شهری‌ تزریق می‌شود به عنوان منشا بوی نامطبوع پایتخت مطرح شد اما هیچ‌گاه منشاء دقیق این بو اعلام نشد تا اینکه در ۱۰ آذر ماه دوباره بوی مرموز بخش‌هایی از پایتخت را فرا گرفت و باعث شد که پرونده بوی نامطبوع پایتخت مجدد گشوده و گمانه‌زنی‌ها و اقداماتی درباره شناسایی منشاء آن آغاز شود.
برچسب ها: بوی نامطبوع
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی