امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

کلاهبرداران اینترنتی درتله پلیس

خرداد؛ ۳نفر از اعضای یک باند کلاهبرداری اینترنتی در بندرانزلی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خرداد، دستگیری کلاهبرداران اینترنتی در بندرانزلیفرمانده انتظامی بندرانزلی امروز گفت: در پی دریافت شکایت متعدد مردم از یکی از روستاهای شهرستان بندرانزلی مبنی بر مسدود شدن حساب‌های بانکی‌، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ مجید حسینی افزود: با تحقیقات انجام شده پلیس فتا مشخص شد شخصی با اغفال دوستانش پس از به امانت گرفتن کارت بانکی آنها از حساب‌های این افراد 2میلیارد ریال برداشت‌ کرده است.
وی ادامه داد: پلیس فتا دیگر استان‌ها با دستور قضائی حساب‌های بانکی افرادی که کارت‌های بانکی خود را در اختیار متهم قرار داده مسدود شده بود.
فرمانده انتظامی بندرانزلی در پایان اعلام کرد: متهم این پرونده به همراه دو نفر از همدستانش در شهرستان بندرانزلی شناسایی و دستگیر شدند و در بررسی فنی پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کردند.
سرهنگ مجید حسینی با بیان اینکه از محل سکونت متهمان تعداد زیادی سیم کارت، کپی کارت ملی و کارت بانکی کشف شد گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء این باند کلاهبرداری اینترنتی ادامه دارد. 
وی در پایان از شهروندان خواست، کارت بانکی و یا اطلاعات آن را در اختیار دیگران قرار ندهند./ صداو سیما
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی