امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۹۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

مزدک میرزایی در اولین برنامه چطور بود؟ +عکس

خرداد؛ مزدک در تصاویری که از او پخش شد، بسیار پر استرس مقابل دوربین قرار گرفت. او حتی تپق هم می زد و برابر آقای کارشناس که با تسلط بیشتر، نقش محوری پیدا کرد بود به محاق رفت.

مزدک میرزایی

های لایت برنامه تلویزیونی جدید مزدک میرزایی در شبکه ماهواره ای، این روزها فضای اکسپلور اینستاگرام را حجیم تر از قبل کرده تا دیگر دچار تردید نشویم کار یکی از گزارشگران خوب فوتبال، در ایران تمام شد.

باور این که مزدک میرزایی از ایران برود شاید برای خیلی ها هنوز ممکن نباشد اما این اتفاقی است که به مرور زمان برای بسیاری رخ داده و چیز عجیبی نیست. مهاجرت، پدیده ای است که در اینجا مسبوق به سابقه است اما سوال اصلی این است چرا مزدک میرزایی؟ چرا گزارشگری موفق که می توانست یک برنامه ساز قابل توجه باشد به این روز افتاد؟

مزدک در تصاویری که از او پخش شد، بسیار پر استرس مقابل دوربین قرار گرفت. او حتی تپق هم می زد و برابر آقای کارشناس که با تسلط بیشتر، نقش محوری پیدا کرد بود به محاق رفت.

البته این برنامه نخست مزدک میرزایی بود و لابد به زودی و با چند اجرای دیگر جا می افتد و کارش را بهتر انجام می دهد اما مساله این است که میرزایی ها در فوتبال ایران، آن طور که شایسته بود در کانون توجه قرار نگرفتند.

این ایراد قطعا به عادل فردوسی پور که ۲۰ سال در صدا و سیما برنامه سازی کرد، کمتر وارد است. او از این نظر اشباع شده بود اما در هیچ کجا، چهره ای محبوب و تاثیرگذار مثل فردوسی پور را خانه نشین نمی کنند، مزدک میرزایی را به این سادگی ناامید نمی کنند و جریان برنامه سازی را به سمتی سوق می دهند تا نیروهای قابل توجه که قابلیت جذب مخاطب را دارند، سر کار خود حاضر باشند.

مزدک میرزایی پایانی بود بر پایان یاس و ناامیدی عمیقی که در وجود او اثر گذاشت و بیش از این طاقت نیاورد اما فراموش نکنیم، انسان ها هر کدام خصلت های متفاوتی دارند. عده ای بیشتر اهل مبارزه اند، برخی خیلی زود خود را می بازند اما این ماجرا، آن قسمت سرمایه سوزی را کمرنگ نمی کند. استعدادی که همین جا کشف شد و بی شمار استعدادهایی که داریم و باید آنها را ببینیم. جوانانی که دوست دارند وارد چنین عرصه هایی شوند و جای همین نیروها را بگیرند.

منبع: خبر ورزشی
برچسب ها: مزدک میرزایی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی