امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳

ظریف: آماده تبادل فراگیر زندانیان هستیم

خرداد: وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر با بیان این که آماده تبادل فراگیر زندانیان هستیم، نوشت: توپ در زمین آمریکاست.

به گزارش روز دوشنبه اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف در این توییت افزود: " پس از به خانه باز گرداندن گروگان‌مان در این هفته کاملاً برای تبادل فراگیر زندانیان آمادگی داریم. توپ در زمین ایالات متحده است.

ظریف اظهار داشت: "امروز بار دیگر و این بار در نشست « قلب آسیا - روند استانبول » مشغول دیپلماسی منطقه‌ای هستیم تا توان خود را برای صلح و توسعه در افغانستان در کنار هم قرار دهیم."

به گزارش ایرنا، ظریف با حضور در زوریخ سوییس دکتر مسعود سلیمانی که به مدت 14 ماه در زندان های آمریکا به سر می برد تحویل گرفت و به کشور بازگرداند.

همچنین براساس تصویب شورای‌عالی امنیت ملی "ژئو وانگ" شهروند چینی آمریکایی که به جرم جاسوسی د ر زندان هیا ایران به سر می‌برد براساس رافت اسلامی آزاد و از طریق میانجی گری مقام های سوییسی به امریکا بازگشت.
پربیننده ترین