امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از پنج‌شنبه/ ایران بارانی می‌شود

خرداد: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی روز پنج‌شنبه ۲۱ آذر ماه، از بارش باران و برف در برخی مناطق کشور خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان با اعلام این خبر، اظهار کرد: امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ماه در جنوب و جنوب غرب بارش باران گاهی با رعد و برق و در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی می‌شود. همچنین فردا ۲۰ آذر ماه در نیمه جنوبی کشور بارش باران گاهی همراه با رعد و برق خواهیم داشت و در دامنه‌های زاگرس مرکزی در کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان، قزوین و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف و در سواحل دریای خزر بارش باران دور از انتظار نیست.

مجله چهار گوشه ایران
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که طی روز پنج‌شنبه ۲۱ آذر ماه در شمال و شرق کشور بارش پراکنده خواهیم داشت، تصریح کرد: از اواخر وقت این روز با نفوذ سامانه بارشی از غرب کشور در مناطقی از غرب و جنوب غرب بارش پراکنده باران آغاز می‌شود.

به گفته ضیاییان، طی روز جمعه ۲۲ آذر ماه سامانه بارشی در غرب و جنوب غرب تقویت می‌شود و در بعد از ظهر در بیشتر مناطق کشور فعال خواهد بود و تمام بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی سبب رعد و برق و وزش باد شدید موقت می‌شود.

وی با بیان این که روز شنبه ۲۳ آذر ماه در شمال شرق، شرق و بخش‌هایی از غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد، گفت: طی روز سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ آذر، مرکز و شرق خلیج فارس مواج است.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، اظهار کرد: آسمان تهران فردا ۲۰ آذر، نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی در بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی روز پنج‌شنبه ۲۱ آذر نیز قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در اوایل شب افزایش ابر با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی