امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

ممنوعیت خروج مصالح ساختمانی از گلستان

خرداد: استاندار گلستان گفت: با توجه به نیاز مصالح جهت ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زدگان دستور ممنوعیت خروج مصالح از استان صادر شده و روند رو به بهبود است.

هادی حق‌شناس با اشاره به روند بازسازی مناطق آسیب‌زده از سیل در استان، اظهار کرد: عملیات پی‌کنی ۹۲ درصد واحدهای آسیب‌دیده از سیل انجام‌شده و ۵۰ درصد واحدها نیز به مرحله سقف رسیده‌اند.

وی تاکید کرد: تلاش داریم تا پایان سال‌جاری تمامی واحدهای مسکونی سیل‌زدگان را به صاحبان آن‌ها تحویل دهیم.

استاندار گلستان بیان کرد: تمامی چادرها برچیده شده و تنها ۵ چادر در شهرستان آق‌قلا وجود دارند که بر اساس تعهد پیشین تا پایان آذر منازل مسکونی آن‌ها نیز تحویل داده خواهد شد.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات حوزه اعتبارات، تاکنون با همکاری پیمانکاران ۵۵ کیلومتر از مسیر ۲۰۰ کیلومتری رودخانه قره‌سو و ۸۵ کیلومتر از مسیر ۷۱۵ کیلومتری گرگانرود لایروبی شده و ادامه این لایروبی‌ها در حال انجام است.

بر اساس اعلام استانداری گلستان، حق‌شناس بیان کرد: در ۹۷ نقطه از راه‌های استان بر اثر سیلاب بریدگی ایجادشده بود که ۹۵ مورد اصلاح‌شده و ۲ مورد پل و کانال با همکاری پیمانکاران آب منطقه‌ای در حال مرمت است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی